• +420 730 233 000
{% trans 'way_of_yoga.project_name' %}

O Cestou Yógy

Ještě dříve než se pořádně rozhlédnete po mých webových stránkách, tak pojďte zjistit něco málo o mé maličkosti. Dříve, než jsem se začala věnovat samotnému studiu pozic a dechovým technikám, jsem pracovala v hotelích a rušných korporátních firmách v IT oddělení, kde na mě působil každodenní stres a vysoké pracovní tempo, což si časem vybralo samozřejmě svou daň.

Ptáte se, jak jsem se najednou mohla dostat z hotelu do IT prostředí? Jednoduše! Přes svoje jazykové znalosti mě nějakým zázrakem přijali na technickou podporu v jedné mezinárodní firmě a pak už jsem postupem času poznala celkové prostředí, ve kterém jsem se poměrně rychle zorientovala.

K józe jsem se dostala přibližně až ve 30 letech, kdy jsem se poprvé přihlásila na lekci jógy ve fitness centru, na kterou jsem se přihlásila vlastně omylem, ale tato lekce mi vzápětí změnila život. Důvod, proč jsem k této činnosti čuchla, byla touha něco změnit, cítit se lépe, vyléčit svoje zraněné sebevědomí a zbavit se nezodpovědného stylu života.

{{ $t('wy.about.linda_position_alt') }}

Jak se říká, že po 30tce začíná život, tak u mě se tak přesně stalo… všechno se děje z nějakého důvodu a ve správný čas. I když celá ta cesta a rozhodnutí inklinovat k tomuto duchovnímu směru byla pro mě neznámá, tak bylo docela snadné dostat se do potřebné kondice a duševní vyrovnanosti, abych tu duchovnost mohla předávat dál, a abych mohla zároveň pokračovat ve zdokonalování své praxe a posilovat svoji mysl.

500+
vedených lekcí
700+
spokojených klientů
20+
blogových článků
5+
let zkušeností

Jak nám jóga může změnit život?

“...aneb můj příběh a jak to všechno začalo...”
Ve své jógové praxi jsem se tak rychle našla, že jsem měla potřebu absolvovat kvalifikovaný kurz lektora, abych mohla sama učit a rozdávat tak svoje poznatky ostatním. Náročným studiem jógové filozofie a praxe v Improve Academy v Praze jsem si uvědomila svoje poslání a možnost zdokonalení se po fyzické a psychické stránce. Jóga je naši životní poutí, kterou si každý z nás zvolí sám - cesta. Na každé cestě se objevují výzvy nebo překážky, které nás zkouší, co vydržíme a jak se k nim zachováme, zda budeme stále opakovat stejné chyby, nebo se z nich poučíme a dokážeme je zdolat. Tudíž se tímto směrem můžeme učit žít lépe, dlouho a šťastně. Jóga je způsob nebo průvodce naším životem, který nám může přinést to, co chceme - úlevu, zdraví nebo cíle ve všech směrech. Jóga je způsob jak poznat nejlepší verzi sama sebe a každý okamžik prožívat naplno a vědomě. Jóga mění nás a všechno kolem nás. Žijte svým posláním!
{{ $t('wy.about.linda_position_two_alt') }}
Loading...
Přihlaste se k odběru, pokud Vás zajímají novinky:

Buďte v obraze...